England Polish

LOGOWANIE
RELAX, Kwatera prywatna, Norwida

Nr id ogłoszenia: 2265
Cena: od 30 PLN za nocleg
12: RELAX
Kujawsko - pomorskie, Pojezierze Wielkopolskie
Adres: Kwatera prywatna, Norwida
Kategoria: 2785
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi:0

508415332
brak danych...
brak...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
caloroczna 0 0 0 0 0 0 30 - PLN


Opis Oferty:

WIELKA PROMOCJA WIOSENNA! Cena pokoju za pobyt 2 osób wynosi obecnie 60 zł za dobę (dwie doby hotelowe, 48 godzin).

...UWAGA... rezerwacja pokoju tylko telefonicznie. Rezerwacja jest uważana za ważną i obowiązującą wyłącznie po dokonaniu wpłaty zaliczki na konto. Pozostała kwota za zarezerwowany czas pobytu, powinna być uregulowana niezwłocznie po przybyciu na miejsce zakwaterowania.

Pokój gościnny, dla osób niepalących.Duży i słoneczny. Posiada balkon od strony południowego zachodu. Pokój wyposażony jest w podwójne łóżko, wypoczynkowe skórzane fotele, radio i TV. Obszerna luksusowa łazienka z natryskiem.


Dom znajduje sie w cichej i spokojnej dzielnicy willowej w bliskiej odległości od centrum i Parku Zdrojowego. Przyjemny ogród z oczkiem wodnym i możliwością opalania i grillowania stwarza doskonałą atmosferę relaksu oraz pełnego wypoczynku. Parkowanie na posesji gratis. Dyplomowana pielęgniarka na miejscu.

Ciechocinek to prawdziwa perła uzdrowisk.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego pobytu.


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Cennik:


Cena pokoju w miesiącach kwiecień-wrzesień 70zł za dobę. Miesiące październik-marzec 60 zł za dobę. Oplata za dziecko powyżej 2 lat 15 zł za dobę niezależnie od pory roku. Wyżywienie we własnym zak

Rezerwacja:

E-mail kontaktowy: *
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: * Data wyjazdu: * Ilość osób:
Treść wiadomości

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.