England Polish

LOGOWANIE
U Bożeny, Kwatera prywatna, Sosnowa 33

Nr id ogłoszenia: 2321
Cena: od 20 PLN za nocleg
12: U Bożeny
Pomorskie, Półwysep Helski
Adres: Kwatera prywatna, Sosnowa 33
Kategoria: 2848
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi:0

692288616
brak danych...
brak...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
okres letni 0 0 0 0 0 0 20 - PLN


Opis Oferty:

Zapraszamy Państwa do Ostrowa koło Jastrzębiej Góry na letni wypoczynek.

Ostrowo to malownicza miejscowość z szeroką plażą i pięknymi lasami. Cisza, spokój i bogata gastronomia a także ciekawe atrakcje (np. jazdy konne) to walory Ostrowa. Również unikalny rezerwat "Bielawskie Błota" daje możliwość bliskiego obcowania z przyrodą i przylatującymi co roku do Ostrowa żurawiami.

Rozwój miejscowości pozwala na skorzystanie z coraz większej oferty gastronomicznej na miejscu. Również bliskość takich miejscowości jak Karwia czy Jastrzębia Góra daje możliwość pieszego zwiedzania tych oraz innych nadmorskich miejscowości. Bezpośrednie połączenie autobusowe z Trójmiastem i Półwyspem Helskim to atut przy organizowaniu jednodniowych wycieczek krajoznawczych. Natomiast pobliski las (ok 300 metrów od posesji) w okresie grzybobrania stanowi wspaniałe miejsce na relaks.

Naszym gościom oferujemy pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami i telewizorem. Do dyspozycji jest również w pełni wyposażona kuchnia a także ogrodzony parking. Zapewniamy dostęp do internetu Wi-Fi.


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Cennik:


Pokoje dostępne w przedziale 20zł do 35zł osoba/doba.

Zapraszamy do kontaktu zeby poznac szczególy.

Rezerwacja:

E-mail kontaktowy: *
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: * Data wyjazdu: * Ilość osób:
Treść wiadomości

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.