England Polish

LOGOWANIE
Dom na Wzgórzu, Agroturystyka, Kolonia Górna 2

Nr id ogłoszenia: 2356
Cena: od 30 PLN za nocleg
1: Dom na Wzgórzu
Dolnośląskie, Beskid Niski
Adres: Agroturystyka, Kolonia Górna 2
Kategoria: 2883
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi:0

74 84 57 258
brak danych...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
caloroczna 0 0 0 0 3 2 30 - PLN


Opis Oferty:

Nasz dom leży na wzgórzu z pięknym widokiem na Małą Sowę. Jest idealnym miejscem dla osób szukających bliskiego kontaktu z naturą - wokół są góry, lasy i łąki. Nasz dom usytuowany jest na wzgórzu, 800 metrów od centrum Walimia. Wokół roztacza się czar sudeckiej przyrody przepełnionej ciszą, spokojem i szumem źródlanej wody. Nie brakuje tutaj malowniczych szlaków turystycznych do letnich wędrówek, podziemnych powojennych korytarzy obiektu Riese, czy wyciągów narciarskich dla miłośników białego szaleństwa.

Do dyspozycji gości jest również aneks kuchenny i przytulna jadalnia. Na terenie przyległym do budynku znajduje się m.in. wiata góralska, miejsce na ognisko, huśtawki, sad i ogród gdzie rośnie wiele drzew i krzewów owocowych – do degustacji gości. Internet bezprzewodowy gratis.


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Cennik:


Ceny od 30 - 35 PLN

Rezerwacja:

E-mail kontaktowy: *
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: * Data wyjazdu: * Ilość osób:
Treść wiadomości

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.