England Polish

LOGOWANIE
EkoPens Pokoje, Agroturystyka, Podlesie 145

Nr id ogłoszenia: 2490
Cena: od 25 PLN za nocleg
1: EkoPens Pokoje
Małopolskie, Jura Krakowsko-Często.
Adres: Agroturystyka, Podlesie 145
Kategoria: 0
Ilość miejsc: 16 Ilość pokoi:7

12 275 11 93
brak danych...

Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 2-osobowy z :
od 35 zł do 50 zł za osobę
łazienką lub bez, TV, WiFi, czajnik
Pokój 3-osobowy z :
od 30 zł do 45 zł za osobę
łazienką, TV, WiFi, czajnik
Pokój 4-osobowy z :
od 25 zł do 30 zł za osobę
łazienką, TV, WiFi, czajnikUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
caloroczna 7 16 0 0 6 1 25 - PLN


Opis Oferty:

EkoPens położony jest w Radziszowie w odległości 20 od Krakowa, 8 km od Skawiny z bardzo dobrym połączeniem autobusowym (MPK) ze Skawiną i Krakowem. 1.Komfortowe zakwaterowanie oraz na życzenie smaczne domowe posiłki w dowolnych porach. 2.Pełny relaks w ciszy i spokoju, jesteśmy na skraju lasu. 3.Pokoje 2 osobowe (z łazienkami i bez), TV Sat., internet bezprzewodowy. 4.Przy obiekcie położonym pod lasem znajdują się: parking, altana, grill. 5. Wokół nas tereny do rekreacji i można przyjechać z psem czy kotem. 6.Ceny do negocjacji, już od 25 zł od osoby (bez wyżywienia). 7.W najbliższym sąsiedztwie oświetlony wyciąg narciarski, jazda konna. Organizujemy spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe i niezapomniane Sylwestry. Oferta specjalna dla osób starszych: Zapewniamy całodzienne wyżywienie zgodne z indywidualną dietą, zabiegi rehabilitacyjne prowadzone przez magistra rehabilitacji wg.zaleceń lekarza oraz okresową kontrole lekarską. Posiadamy sprzęt do rehabilitacji ruchowej i hydromasażu. Gwarantujemy komfortowe warunki w pięknym otoczeniu i leśnej ciszy. Cena uzależniona jest od długości pobytu oraz ilości zaleconych zabiegów. Rezerwacja prowadzona na bieżąco, terminy należy uzgadniać telefonicznie bądź mailowo.


Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Dlaczego lokalizacja naszego obiektu jest wyjątkowa? Dom położony jest na Pogórzu Wielickim, skarbnicy turystycznych atrakcji : - Kraków - Wieliczka - Oświęcim - Zakopane - Wadowice,

Cennik:


Ceny do negocjacji od 25,00 zł. od osoby

Rezerwacja:

E-mail kontaktowy: *
Imię i Nazwisko: *
Telefon: *

Interesuje mnie nocleg:
Data przyjazdu: * Data wyjazdu: * Ilość osób:
Treść wiadomości

Opinie:

Treść
* Wymagane polaKomentarze:

Poleć stronę:

Temat
Treść
Twój email
E-mail odbiorcy:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Zapisz się do newsletera:
Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.